Főoldal / Kamarai / MKVK közleményei

MKVK közleményei

Adatszolgáltatással kapcsolatos tájékoztatás

2017. május 25.

Felhívjuk tisztelt könyvvizsgáló kollégák figyelmét, hogy a kötelező adatszolgáltatás kitöltésével kapcsolatban felmerülő kérdéseik megválaszolásában a kamara területi szervezetei készséggel állnak rendelkezésükre. Elérhetőségük alább találják:

Budapest Fővárosi Szervezet
Telefon:484-0838, 484-0839
E-mail: budapest@mkvk.hu
Cím:1088 Budapest, Szentkirályi utca 13. I.em. 3/a.

Baranya megyei Szervezet
Tel./Fax:72/332-687
E-mail: baranya@mkvk.hu
Cím:7624 Pécs, Budai Nagy Antal utca l. Tetőtér 35.

Bács-Kiskun megyei Szervezet
Telefon:76/487-360
E-mail: bacs@mkvk.hu
Cím:6000 Kecskemét, Árpád körút 4.

Békés megyei Szervezet
Telefon:66/446-624
E-mail: bekes@mkvk.hu
Cím:5600 Békéscsaba, Gyóni Géza utca 8-10. I.em.22.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Szervezet
Tel/Fax:46/413-956
E-mail: borsod@mkvk.hu
Cím:3527 Miskolc, Bajcsy Zsilinszky u. 17. fsz.

Csongrád megyei Szervezet
Telefon:62/429-970
E-mail: csongrad@mkvk.hu
Cím:6722 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 17.

Fejér megyei Szervezet
Tel:(22) 514-145, 06 20 400-5631
E-mail: fejer@mkvk.hu
Cím:8000 Székesfehérvár, Seregélyesi u. 113.(Had u. 1-3.) III. emelet 303. szoba /Vállalkozói Központ Közalapítvány/

Győr-Moson-Sopron megyei Szervezet
Telefon:96/524-665
E-mail: gyor@mkvk.hu
Cím:9024 Győr, Közép utca 16.

Hajdú-Bihar megyei Szervezet
Telefon / Fax:52/536-062
E-mail: hajdu@mkvk.hu
Cím:4025 Debrecen, Péterfia u. 4. II/211

Heves megyei Szervezet
Telefon:Tel: 36/517-531
E-mail: heves@mkvk.hu
Cím:3300 Eger, Remenyik Zsigmond u. 1/A I.em. 3.

Komárom-Esztergom megyei Szervezet
Tel/Fax:34/784-507
E-mail: komarom@mkvk.hu
Cím:2800 Tatabánya, Studium tér 1. I. emelet 20

Nógrád megyei Szervezet
Telefon / Fax:32/431-142
E-mail: nograd@mkvk.hu
Cím:3100 Salgótarján, Füleki út 56.

Pest megyei Szervezet
Telefon:458-3336
E-mail: pest@mkvk.hu
Cím:1027 Budapest, Varsányi Irén u. 31.földszint 3.

Somogy megyei Szervezet
Telefon / Fax:82/410-047
E-mail: somogy@mkvk.hu
Cím:7400 Kaposvár, Fő utca 7. I. em. 101.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Szervezet
Telefon / Fax:42/504-684, 42/504-685
E-mail: szabolcs@mkvk.hu
Cím:4400 Nyíregyháza Szabadság tér 12. III/18.

Jász-Nagykun-Szolnok megyei Szervezet
Tel/Fax:56/428-673
E-mail szolnok@mkvk.hu
Cím:5000 Szolnok, Szántó krt 11. Fszt.1.

Tolna megyei Szervezet
Telefon / Fax:74/411-236, 74/511-579
E-mail: tolna@mkvk.hu
Cím:7101 Szekszárd, Kossuth Lajos u. 8.

Vas megyei Szervezet
Telefon:20/400-5637, 94/343-453
E-mail: vas@mkvk.hu
Cím:9700 Szombathely, Semmelweis I u. 2.

Veszprém megyei Szervezet
Telefon:88/579-600- 122. mell.
E-mail: veszprem@mkvk.hu
Cím:8200 Veszprém, Radnóti tér 2.

Zala megyei Szervezet
Telefon:92/510-920
E-mail: zala@mkvk.hu
Cím:8900 Zalaegerszeg, Ola út 16/c