Főoldal / Kapcsolat / Területi szervezetek

Területi szervezetek

Területi szervezetek

2017. március 29.

Budapest Fővárosi Szervezet

Szervezet elnöke:
Szilágyi Judit
Ügyintéző:
Bessenyei Gabriella, Okolicsányiné Bakonyi Rita, Csere Ágota, Major Brigitta
Telefon:
484-0838, 484-0839
Fax:
266-1213
web:
budapest.mkvk.hu
E-mail:
budapest@mkvk.hu
Cím:
1088 Budapest, Szentkirályi utca 13. I.em. 3/a.
  

Baranya megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
dr. Biró Zoltán
Ügyintéző:
Pankász Henriett
Tel./Fax:
72/332-687
E-mail:
baranya@mkvk.hu
Cím:
7624 Pécs, Budai Nagy Antal utca l. Tetőtér 35.
  

Bács-Kiskun megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Atkári Árpádné
Ügyintéző:
Sáringerné Nagy Éva
Telefon:
76/487-360
Fax:
76/504-541
E-mail:
bacs@mkvk.hu
Cím:
6000 Kecskemét, Árpád körút 4.
Postacím:
6000 Kecskemét, Pf.: 341
  

Békés megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Bertáné dr. Szabó Mária
Ügyintéző:
Cséffai Jánosné
Telefon:
66/446-624
E-mail:
bekes@mkvk.hu
Cím:
5600 Békéscsaba, Gyóni Géza utca 8-10. I.em.22.
  

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Iglai Szabolcs
Ügyintéző:
Bányász Ferencné
Tel/Fax:
46/413-956
Web:
borsod.mkvk.hu
E-mail:
borsod@mkvk.hu
Cím:
3527 Miskolc, Bajcsy Zsilinszky u. 17. fsz.
  

Csongrád megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Bakó Anikó
Ügyintéző:
Szekeresné Bárkányi Mária
Telefon:
62/429-970
Fax:
62/429-970
E-mail:
csongrad@mkvk.hu
Cím:
6722 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 17.
  

Fejér megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Bíró Tamás
Ügyintéző:
Bankó Vivien
Tel:
(22) 514-145, 06 20 400-5631
Fax:
(22) 514-145
E-mail:
fejer@mkvk.hu
Cím:
8000 Székesfehérvár, Seregélyesi u. 113.(Had u. 1-3.) III. emelet 303. szoba /Vállalkozói Központ Közalapítvány/
  

Győr-Moson-Sopron megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Tóthné dr. Szabó Erzsébet
Ügyintéző:
Tóth Mihályné, Adrienn
Telefon:
96/524-665
Fax.:
96/524-666
E-mail:
gyor@mkvk.hu
Cím:
9024 Győr, Közép utca 16.
  

Hajdú-Bihar megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Ratku Antal
Ügyintéző:
Méhész Sándorné
Telefon / Fax:
52/536-062
E-mail:
hajdu@mkvk.hu
Cím:
4025 Debrecen, Péterfia u. 4. II/211
  

Heves megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Smider Tünde
Ügyintéző:
Kovácsné Utassy Zsanett
Telefon:
Tel: 36/517-531
Fax:
36/517-530
E-mail:
heves@mkvk.hu
Cím:
3300 Eger, Remenyik Zsigmond u. 1/A I.em. 3.
  

Komárom-Esztergom megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
S. Csizmazia György (tagszám: 006042)
Ügyintéző:
Németh Márta
Tel/Fax:
34/784-507
Web:
komarom.mkvk.hu
E-mail:
komarom@mkvk.hu
Cím:
2800 Tatabánya, Studium tér 1. I. emelet 20
Postacím:
2800 Tatabánya, Pf. 1422
  

Nógrád megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Szőllősi Sándor
Ügyintéző:
Grósz Gáborné
Telefon / Fax:
32/431-142
E-mail:
nograd@mkvk.hu
Cím:
3100 Salgótarján, Füleki út 56.
  

Pest megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Dr. Bernula Pál
Ügyintéző:
Szemes Ágnes
Telefon:
458-3336
Fax:
458-3337
E-mail:
pest@mkvk.hu
Cím:
1027 Budapest, Varsányi Irén u. 31.földszint 3.
  

Somogy megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Szálinger Ferenc
Ügyintéző:
Rába Edit
Telefon / Fax:
82/410-047
E-mail:
somogy@mkvk.hu
Cím:
7400 Kaposvár, Fő utca 7. I. em. 101.
  

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Marssó József
Ügyintéző:
Gunya Márta Mária
Telefon / Fax:
42/504-684, 42/504-685
E-mail:
szabolcs@mkvk.hu
Cím:
4400 Nyíregyháza Szabadság tér 12. III/18.
  

Jász-Nagykun-Szolnok megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Dr. Egyed Zsuzsanna
Ügyintéző:
Hornyák Erzsébet
Tel/Fax:
56/428-673
E-mail
szolnok@mkvk.hu
Cím:
5000 Szolnok, Szántó krt 11. Fszt.1.
  

Tolna megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Szabó Gabriella
Ügyintéző:
Mányik Mónika Angéla
Telefon / Fax:
74/411-236, 74/511-579
E-mail:
tolna@mkvk.hu
Cím:
7101 Szekszárd, Kossuth Lajos u. 8.
  

Vas megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Dóczi Renáta
Ügyintéző:
Dolgos Marianna
Telefon:
20/400-5637, 94/343-453
Fax:
94/330-712
E-mail:
vas@mkvk.hu
Cím:

9700 Szombathely, Semmelweis I. u. 2.

  

Veszprém megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Tölgyes András
Ügyintéző:
Nagyné Pichler Mónika
Telefon:
88/579-600- 122. mell.
Fax:
88/579-601
E-mail:
veszprem@mkvk.hu
Cím:
8200 Veszprém, Radnóti tér 2.
  

Zala megyei Szervezet

Szervezet elnöke:
Simonné Romsics Erika
Ügyintéző:
Gedeonné Kóbor Erzsébet
Telefon:
92/510-920
Fax:
92/510-921
E-mail:
zala@mkvk.hu
Cím:
8900 Zalaegerszeg, Ola út 16/c